Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 20 colos monitornál és...

Egy 20 colos monitornál és 1600x900 natív felbontáson is jobb képet produkálhat DVI kábel mint D-sub?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Látványosan nem, legalábbis saját tapasztalataim alapján.
2015. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A D-sub már egy elavult 30 éves analóg dolog, a DVI már digitális. Valamivel jobb a képe, főleg lcd vagy led kijelzőkön venni észre.
2015. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A LED kijelző is LCD csak a háttérvilágítás LED. Elvben a digitális kijelzőknél a DVI előnyösebb és Én is igyekeztem mindig ilyen monitorokat venni (jelenleg inkább már a HDMI vagy a DP veszi/vette át a DVI szerepét). A párom régi 22" (1680x1050) monitorján váltogattam a D-Sub és DVI csatlakozót, hogy különbségeket keressek, de nem nagyon találtam. Elméletben persze van előny, ami okozhat különbséget, de gyakorlatban ehhez vagy sasszeműnek kell lenni vagy spéci minőségű monitoroknál fedezhető fel (vagy mindkettő együtt).
2015. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!