Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS Hogyan lehet bejelentkezés...

SOS Hogyan lehet bejelentkezés nélkül új felhasználói fiókot csinálni?

Figyelt kérdés
Arra értem,hogy amikor ki kell választanunk a felhasználót a számítógép bekapcsolásakor és mindegyik jelszavas de egy újat kell létrehoznunk azt hogyan kell megcsinálni? Valamit ott kell hogy felhasználóváltás aztán kiadja hogy írjuk be a felhasználónevet és a jelszót de ha beírom akkor nem tudok belépi mivel még létrehozni sem tudtam. Nem értem.

2015. szept. 2. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
nos, ha nem így működne, akkor mindenki leülhetne egy random gép elé, és kedvére szórakozhatna rajta.. egyébként csökkentett módban a fő rendszergazda fiókbol megoldható, persze csak ha nem lett annak is beállítva külön jelszó.
2015. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!