Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik ez a ház?...

Nektek hogy tetszik ez a ház? Alapnál kicsiit jobb, amolyan félgamer gépet költöztetnék bele.

Figyelt kérdés

Mik az előnyei?Mik a hátrányai?Mit tudtok javasolni ezen kívül,max 12 ezer forintig?Fontos,hogy mikro atx alaplapot fogadjon,és felsőtápos legyen.Nem kell hogy csomó venti legyen benne,mert a teljesítmény nem igényli,csak két rendszerhűtőt tartalmazzon,de nem fontos.

Ha azonban beépített venti is van az általatok javasolt pc házban,úgy fontos,hogy kéken világítson,vagy bele lehessen szerelni,és látszon is.



2015. szept. 3. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
...oké, melyik házról is van szó?
2015. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szóval... melyik... házról is beszélsz?
2015. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

látod milyen hülye vagyok?Kimásolom a linket,megírom a kérdést,majd elküldöm,anélkül hogy beillesztettem volna a linket.Még ilyen hülyét!Köszi skacok,itt a link.://rbx.hu/tacens-mars-gaming-mc0-matx-fekete-p379447


Szóval ez az a ház.

2015. szept. 3. 18:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Elég fosnak néz ki így képről...


Miért kell felső táposnak lennie? Mert olcsóbb?

2015. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
azért kell felső táposnak lennie,mert a régi gépemet szeretném egy új házba csomagolni.Mivel a régi ház is felsőtápos,és nekem ehhez kompatibilis tápom van,ezért szeretnék felsőtápos házat.Mivelhogy nem szándékozom másik tápot venni.
2015. szept. 4. 06:59
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem, ha elforgatod a tápot, akkor belefér...

Sőt, igazából, ugyanaz, nem?



Alul megy be a levegő, hátul ki....

2015. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
könyörgöm,szakadjunk már el ettől!Nem a táp elhelyezése a fontos!Leszarom,hol van!Persze hogy lehet forgatni,húzni vonni,csavarozni ragasztani!Arra vagyok kíváncsi,hogy milyen ez a ház?jó,vagy nem?Valaki használ ilyet?Ha ez szar,mit javasolnátok helyette?
2015. szept. 5. 09:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Most mondtál ellent magadnak...

"Fontos,hogy mikro atx alaplapot fogadjon,és felsőtápos legyen."

"Nem a táp elhelyezése a fontos!Leszarom,hol van!"



[link]


Nekem ilyen van. mATX alaplap megy bele.


Ventit lehet:

-oldalra

-alulra

-hátra

- és felülre is, bár nem irja, de akkorák a lyukak, hogy tudsz oda rakni egy 8cm-eset. Összes többi helyre 12cm-es megy.

-Elől alapból van egy.


CSAK, ez pirosan világít, azonban ha a LED-et nem dugod be, akkor nem fog világítani, ilyen egyszerű.

2015. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,igazad van,rosszul fogalmaztam,ellent mondtam saját magamnak.Engedd meg hogy kijavítsam magam:a táp elhelyezkedése nem a legfontosabb,de örülnék,ha felül lenne.
2015. szept. 5. 13:00
 10/14 A kérdező kommentje:

hát ez igen jó.Mondhatni,örülök.Volt szó itt mindenről,csak arról nem,ami engem érdekel.Beszélgettünk a tápról,ki lettem javítva fogalmazásból,de hogy mi van ezzel a házzal,vagy ki milyet használ,az rejtély.Szépen leírtam,hogy csak felsőtápos,kék ventis ház érdekel,kaptam egy hasznos linket,amin van egy ház piros ventivel.A másik meg azzal van elfoglalva,hogy hol van a táp.Mert az alsótápos mindig.Persze hogy át lehet tenni,kár hogy a kábelek nem érnek el sehova,de át lehet tenni.

És az i-re a pont:"szerintem ez egy fos ház,így képről".

Nem a kritika fáj,sőt örülnék neki,ha lenne alapja.ez nem kritika.Képről akármi fosnak nézne ki.

Indokok kellenének,miért fos a ház,még ha csak apró is,pölö,szar a színe,vagy rossz helyen vannak a furatok,esetleg lepereg a belső festés.Így már sejtem,hogy az illető birtokol egy ilyen házat,és így én nem veszem meg.

Eltelt egy hét,és már senki sem ír,mert van 5 válaszom,ami semmit sem ér.valószínűleg eme sirámot sem fogja olvasni már senki,mert ahol öt válasz van,azt nem nézik meg olyan gyakran.Mindenesetre a tanulságot levontam,erre az oldalra nem érdemes kérdést írni,mert hiába van rengeteg tag,ha csak csekély százaléka tud értelmes válaszokat írni.

2015. szept. 11. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!