Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám frissíteni a...

Nuclear_Titanium kérdése:

Hogyan tudnám frissíteni a videókártyám illesztőprogramját?

Figyelt kérdés

Amint a kérdésből is megtudhattátok a videókártyám illesztőprogramját kéne frissíteni (tudom hogyan kell felrakni CD-röl) De ezzel lenne egy kis gond. A CD-t már mindenhol kerestem, de nem találom sehol. Térjünk a lényegre. Tudnátok adni egy olyan weboldalt/programot, ahol/amivel tudnám a videókártyámat frissíteni?

Videókártyám: NVIDIA GeForce 8400 GS

Jelenlegi illesztőprogram: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430

(Nem tudom hogy hogyan ment rá.) A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 3. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt a manualnál, [link]
2015. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

www.nvidia.com


a lényeg a 8-as szériát válaszd ki és a rendszernek megfelelőt xp win7 win10 stb.


a videókártya eléggé kényes dolog igaz ez már nem mai darab de minél frissebb a driver annál jobb

2015. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megcsináltam letöltöttem és fel is telepítettem a programot, de a programon belül a keresés leáll ott hogy Rendszer kompatibilis keresése. Azt írja hogy a rendszer nem tud tovább keresni és csak az a lehetőség van hogy "Bezárás" és utána semmit sem csinál a gép :/
2015. szept. 4. 14:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt egy kép róla: [link]
2015. szept. 4. 14:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Milyen gép ez? Ha nem megy, akkor hardverazonosító alapján próbáld meg. [link]


eszközkezelő/videokártya6tulajdonságok/részletek/hardverazonosító...itt a VEN_ után lévőt beírod a>>> vendor search-hoz/enter>>>utána megnyitva a linket ott kereshetsz a böngésző kezelőjével a DEV_ utáni azonosítóval. ha minden OK, akkor találsz letöltési lehetőséget.

De a gyártó honlapján végiglépegetve nem jó drivert kaptál? Próbáld régebbi keltezésűvel, néha a régivel megy.

2015. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ja, jut eszembe, 32 bitest töltöttél le, ha az a rendszered? Mert alapból 64 bitest ajánl, akkor szokott ilyen üzenet lenni.

[link]

2015. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen 32 bites rendszerem van. És olyat is töltöttem le.
2015. szept. 5. 16:36
 8/12 A kérdező kommentje:

ez után mit kell


[link]

2015. szept. 5. 16:41
 9/12 A kérdező kommentje:

egyébként itt van a gépről 1 gép hogyha érdekel


[link]

2015. szept. 5. 16:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, abban a gépben 6150SE kártya van úgy néz ki. Te küldted>>> [link]

...már eleve itt is azt írja, de rákerestem az azonosító alapján, és ott is a Vendor Id-n. >>> [link]

Ezek nem tévedhetnek sajnos.


Itt van a driver, amit a Vendor Id adott>>> [link]

2015. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!