Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép-szerelő, karbantart...

Számítógép-szerelő, karbantartó állásból meg lehet élni? Megéri ezt a szakmát kitanulni?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyi pénzt lehet ezzel a szakmával keresni havonta?

2015. szept. 3. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán egy informatikai szaküzletben elhelyezkedhetsz vele, de nem hiszem, hogy a multik komolyan vennék.
2015. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, de körülbelül mennyi pénzt lehet vele keresni?
2015. szept. 3. 20:13
 3/6 Neuhauser László ***** válasza:
Manapság van olyan szakma Magyarorszégon, amivel 100-120 nettó felett keresel?
2015. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

elektronikai szakokal foglalkozz inkabb ha tanulni akarsz


ha a hardveres resz erdekel akkor azokal akik tervezik, javitjak, szerelik a mikroszkopikus aramkoroket


ha mar ezt kitanultad vagy ezt tanulod vagyis kifogod akkor nem sokat


doktornak, mernoknek, tervezonek kell lened hogy iszonyatosan sok penzt keres, es valoszinu mindezt kulfoldon tudod megtalalni majd...

2015. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* ha mar ezt kitanultad vagy ezt tanulod vagyis kifogod akkor nem sokat


kerdesben amit irsz arra ertetem

2015. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnos ez a szakma érdekel. Hát mostmár nem tudom, hogy milyen szakmát tanuljak ki. Maximum az építészet érdekel még ezen a szakmán kívül. Mennyi idő kell ahhoz, hogy kitanuljak építésznek? Az építészeti szakmával mennyi pénzt lehet keresni?
2015. szept. 4. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!