Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek élről a...

Mi a véleményetek élről a tabletröl lark freeme x4 9.7?

Figyelt kérdés
pozitív és negatívvumok is érdekelnek.

2015. szept. 3. 20:17
 1/10 A kérdező kommentje:
mert venni akarok holnap egy ilyet
2015. szept. 3. 20:19
 2/10 Neuhauser László ***** válasza:

Szerintem NE vegyél!


Erről a márkáról (ha lehet annak nevezni) mág életemben nem hallottam


neten se sokmindent találsz hozzá

Ha valami baja lesz, semmi SUPPORT, semmi házilagos frissítés semmi egyéb

És ki tudja, hogy ezeken miféle fajta ROM van, nem-e szarik be két alkalmazás telepítése után.....

2015. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hasznos a telyeteanácsod és valamiet ajálanál helyette
2015. szept. 3. 20:47
 4/10 A kérdező kommentje:
már mkit köszi a tanácsot és tudol helyete jobbat ajálani
2015. szept. 3. 20:48
 5/10 Neuhauser László ***** válasza:

Nem néztem az árát, de nézz körül, hogy amennyit szánsz rá, abban a kategóriában milyenek vannak

Esetleg párezerrel többet is nézz, hátha találsz valami jót, amire még gyűjthetsz egy keveset, annél jobban jársz a végén :)

De inkább lyat szerezz be aminek van egy kis neve, illetve netes fórumokon is találsz róla infót


Pl ha guglizol, és alig találsz valamit, az már kerülendő

Ha guglizol de csak olyanokat találsz, hogy ilyen-olyan gond van vele, azt is kerüld


Ha guglizol és találsz hivatalos leírást, esetleg ROM-okat, gyári állításról infót, van magyar SUPPORT, stb akkor érdemesebb megvenni még ha picit drágább is


amit én kerülök:


ATAB, AKAI, UTOK és társai, nóném valamik, egyre több van belőlük


Jót és rosszat egyaránt hallottam a Wayteq és a MyAudio - ról, bár pont egy MyAudio volt ami haveromnak végleg betojt, a szervizes ia azt mondta rá KUKA XDD


Vannak márkásabbak, van tapasztalatom is (maszekként szoktak hívni "megnézni" ezért van kevéske tapasztalat)


SONY: Drágák, nem sok típust ismerek, de azok nem rosszak

SAMSUNG: Nem rossz, de a TouchWiz-es androidot ritka fos mód optimalizálják, de egy Cyanigen vagy egy STOCK android gyorsan megy rajta


HUAWEI: Változó, jó tapasztalataim vannak a gyártóval telefon téren, bár az olcsóbb dolgaik nem a legjobbak (de melyik olcsó tép szélsebesen) és ismerteb a neve, van SUPPORT-juk is Magyarországon


LG: Tabjuk nemtom, hogy van-e telefon és műszaki oldalról kerülöm, mert edig szinte minden LG-vel bajom volt


A többit nem ismerem

2015. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Neuhauser László ***** válasza:

Ja, de

Van egy Lenovo S6000-em már több mint egy éve, de még egyszer sem volt baja

2015. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
melyik szerinted ami muszáj egy tableten hogy legyen kamera előlapi vagy hátlapi?
2015. szept. 3. 21:50
 8/10 Neuhauser László ***** válasza:

Attól függ...

Bár kétlem, hogy sokmindent fotóznál egy tepsivel, viszont Skype - hoz pl szinte elengedhetetlen az előlapi kamera

2015. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké köszi
2015. szept. 3. 22:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Prestigio MultiPad WIZE 3008 PMT3008 és eröl
2015. szept. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!