Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a laptopommal?...

Mi lehet a baj a laptopommal? Nem tölt a laptopom! Be van dugva a gépbe a töltőkábel, a laptop mégis merül, és nem érzékeli, hogy be lenne dugva.

Figyelt kérdés
Először arra gondoltam, hogy valszeg a töltő kábel a rossz, esetleg megtört, vagy valami, de most bedugtam áramba, és világít rajta egy kék kis jelzőfény, viszont amint bedugom a laptopba a kábelt, a jelzőfény azon nyomban elalszik a kábelen, olyan mintha kisütné a laptop a kábelt, vagy én nem tudom :( Ez rosszabb, mert lehet alaptoppal van baj, nem a kábellel. Valaki hallott már ilyenről? Néha olyat is csinált a gép, hogy teljesen fel volt töltve, de kihúzódott a kábel, és egyből kikapcsolt a gép, pedig full töltött akku volt benne.

2015. szept. 4. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha merülőfélben van, nem szabad csak úgy menet közbe tölteni. Ha állandóan töltőn tartod az aksija tönkremegy. Ha mégis ragaszkodsz hozzá, ki kellett volna az aksit szerelni. Valószinuleg az ment tonkre. Ha veszel uj aksit jo lesz.
2015. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!