Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Heló! 13 éves vagyok, és...

Heló! 13 éves vagyok, és minden érdekel a számítógépekkel kapcsolatban (igaz teljesen kezdő vagyok). Programozás, biztonság, fejlesztés, weblapkészítés. Miket lenne érdemes megtanulnom letöltenem, megtanulnom, utánajárnom, az iskolán kívül?

Figyelt kérdés
Jöhet sok LINK

2015. szept. 4. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
(A helló!-t kettő darab l-el kell írni.)
2015. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen kezdő vagy, akkor a programozás felejtős.


A biztonság több részre bomlik, péládul egy belső hálózat biztonsága.

A fejlesztés lehet hardveres és szoftveres. Melyikre gondolsz?

Weblapkésztést középsulin tanulhatod meg, hasonló a programozásra.


Ha megismered az alapfogalmakat, elkzedheted a Pascalt megtanulni, később C, C++, JAVA stb... De ezt is középsuliban...


Érdemes megtanulnod a hardver részeit, annak működését, mi mire van. Például processzornál miért van több mag, mire van a mag, hány szálon dolgozik egy processzor.


Wikipédián nézd meg az adott hardvert (proceszor,RAM,alaplap) hogy megtudd mi mire van, majd nézz utánna márkáknak és tipusoknak, (Intel, AMD, Corsair stb)


Ha érdekelni fog tényleg, válassz számteches középsulit.

2015. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!