Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul újra mindig a...

Miért indul újra mindig a számítógépem?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom, kihozza azt hogy válasszak a következőkből;

A.) A rendszer helyreállítása (ajánlot)

B.) Normál módú indítás

Ha az "A"-ra megyek, behozz egy ablakot ahol próbálja helyreállítani a rendszert.(párszor újraindult, de ezt ki is írta) Most legutóbb kicsit töltött, aztán pedig újraindult.. de volt hogy sikeresen betöltött, csinàlt pàr dolgot (már nem tudom mit, lényeg hogy behozta az asztalt és 5 perc után ismét újraindult).

Ha a "B"re megyek, normálisan csinál mindent, és mielőtt behozná az asztalt, újraindul. Amikor bekapcsolom kb 3 másodpercig zúg valami, nem tudom mi lehet.

Mi lehet a probléma? A hűtéssel van a gond, vagy teljesen más lehet a hiba? Esetleg valami meghalt benne, és ki kell cserélni? Vagy egy egyszerű újratelepítés megoldhatja a problémàt? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!



#újratelepítés #hiba javítás #Valami nem működik #probléma a számítógéppel
2015. szept. 5. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a HDD-d.


DE vehetnéd a fáradtságot, és megnézhetnéd a füleddel, hogy mi zúg... ennyit megtehetnél...

2015. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem értek hozzá. Nem is akarok semmit se csinálni vele, mert félek hogy jobban elrontom. Hogy érted, hogy a HDD-vel lehet a gond?
2015. szept. 5. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha, nem akarsz csinálni vele semmit, akkor nem tökmindegy, hogy mi a baja?


Úgy, értem, ahogy leírtam:

Valószínűleg a HDD-vel van a gond, de amíg nem nézed meg, pontosan mi zúg, nem tudunk neked segíteni.....

2015. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akinek volt már ilyen problémája, és megoldotta, az írjon!
2015. szept. 6. 10:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugy tunik megoldodott a problema, ki vettem at egyik RAMot es most mukodik a gep ^^ ha esetleg valami nem lesz jo, akkor szolok! Koszi a valaszt!
2015. szept. 6. 11:38
 6/6 A kérdező kommentje:

xdd

Az alaplap volt a szar, ennyit erről

2015. szept. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!