Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Diablo 3 Graphic Error megoldása?

Diablo 3 Graphic Error megoldása?

Figyelt kérdés

Üdv! Akár hányszor diablozok, mindig csinál olyat a monitor, hogy fekete lesz a kép pár másodpercig és utána helyreáll, van mikor kiírja hogy graphic error?

Valai tud mondani rá megoldást? Köszi!



#Diablo #Graphic #Diablo 3 #error #graphic error #diablo 3 gprachic error
2015. szept. 6. 13:20
 1/1 anonim válasza:
Hali, nekem is ugyanez a problémám , elég sok mindent kipróbáltam már a játék beállításaitól kezdve a vga állítgatásáig , de nem igen lett jobb , most nem rég olvastam 2 ötletet ami talán segíthet , az egyik a monitor illetve játékon belül a refresh rate beállítása kikell próbálni több megoldást is hátha , a másik pedig , hogy a Vsync-t bekell kapcsolni, ha nincs a beállításokon belül rá lehetőség (mondom még nem próbáltam ezeket) akkor van egy D3Prefs.txt file ott a Vsync "0"-t áttkell írni Vsync "1"-re.
2015. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!