Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vagy mini pc többi lent?

Laptop vagy mini pc többi lent?

Figyelt kérdés
Azért ez a kettő mert most költözünk ki Norvégiába és most fogok kapni egy gépet vagy laptopot. Kinéztem egy jó Laptopot Msi gx60 destroyer vagy szerintetek megpróbáljam ezeket a mini-Itx es alaplappal ellátott pc ket vagy maradjon a laptop max 6-8 kg ra gondoltam és csak a gépháznál tűntetik fel a súlyt ezért itt kérdezem a válaszokat előre is köszönóm. UI:ha zavaros a kérdés bocs először írok

2015. szept. 6. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy igen jó laptop, és most szerintem fontos lehet a mozgékonyság, én ezt választanám. (Pedig egyébként PC párti vagyok.)
2015. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gigabyte BRIX. Keress csak rá.
2015. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja azt megnéztem igen nekem elsősorban játékra kell és a Gigabyte brix gtx760 az állítólag nagyon melegszik
2015. szept. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!