Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Theard_Stuck_in_device_driver...

"Theard_Stuck_in_device_drivers" kék képernyős hibaüzenet win 8.1-en. Valakinek van rá ötlete? Több lent.

Figyelt kérdés

Nos az emlitett hibaüzenet jelenik meg folyton majd ujraindul a laptop(lenovo z50-75). Elméletileg ez azt jelentené, hogy a videókártya illesztő programmal vannak gondok, amit azért nem értek, mert az tökéletesen működik, nade egye fene csökkentett módban frisitettem a legujabbra. Ám a probléma továbbra is él. Újra telepítés nem használ.

Ötletek? Valaki akinek volt hasonló és sikerült megoldani?



2015. szept. 7. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol mondta, hogy a videokártyáról van szó? Eszközkezelő ír valamit?(sárga felkiáltójel valamelyik eszköznél?)
2015. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keresgéltem a neten, és mindenhol ezt írták, eszközkezelőben végig néztem, sehol egy sárga jelzés, ezért idegesít, legalább tudnám mi okozza..
2015. szept. 7. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, most olvastam végig, ha újratelepítés nem használ, akkor valószínűleg hardverprobléma, ha garanciális, küldd vissza.


Többek között az ilyenek miatt hajtogatja mindenki, hogy ebben az árkategóriában használt, de még garanciális üzleti gépet kell venni.

2015. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg a biosz frissítés használhat?
2015. szept. 7. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de kétséges.
2015. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előfordulhat hogy ezt a hibát az aksi okozza? Mert ha töltőn van a ketyere nem jelentkezik a probléma.
2015. szept. 8. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!