Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem van egy realtek drivert...

Zohan1 kérdése:

Nekem van egy realtek drivert használó fejhalgatóm, aval az a baj, hogy nem megy a mikrofona. Nem tudom, hogy miként de megosztja a zenét. A mikrofonnak a hangereje nincs lehúzva?

Figyelt kérdés
Mikrofon

2015. szept. 12. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
van két csatlakozó a gépen? az egyiken csak a hang megy ki vagyis amit hallasz a fejhallgatóban. a másikon meg be, vagyis a fejhallgató mikrafonjából. létezik olyan is, hogy ez a 2 egy csatlakozóval van megoldva, de aki külön mikrafont használ annak nem jó. szóval lehet rosz helyre van bedugva, ezt úgy is meg tudod oldani, hogy ahol jön KI a hang abba a fejhallgatót, ahol megy BE oda meg egy fülhallgató és akkor megvan oldva. Én is így csináltam.
2015. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!