Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes frissítani Windows 10-re?

Érdemes frissítani Windows 10-re?

Figyelt kérdés
Jelenleg Windows 7-et használok. Úgy hallottam, hogy a Win 10 esetében személyes adatokat küld a gép a Microsoftnak.

2015. szept. 13. 16:15
 1/4 Bagiracica ***** válasza:

Igen, tegnap frissítettem 8.1-ről, minden jól működik,

és gyorsabb is lett.

2015. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jujj, mert a win7 biztos nem küldött ilyen adatokat :D

jó rendszer lett a 10, és szerintem a 8/8.1 is jó lett egyébként.

2015. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 IceHunter ***** válasza:

Az én véleményem alapján a Windows 8/8.1-et nem ajánlom.

Maradj Windows 7-nél, de ha unod vagy esetleg instabil lett, akkor frissísd Windows 10-re.

2015. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idáig is küldött csak nem a te beleegyezéseddel hanem fű alatt.Rengeteg hibát generál a w10 és hardver függően mást és mást.A szoftverkörnyezet igen furán reagál, hol indulnak hol azt írja hogy ez a platform nem támogatja,usb-t ledobál-wifi sticknél igen idegesítő.....és még sorolhatnám.

Csak itt a gyakorin több száz kérdés van,én személy szerint 4 gépet frissítettem 10-re és 1 ami elfogadható de az sem tökéletes.

Egy napos véleményekre ne adj, a harmadik frissítés után majd megváltozik a véleménye.Első nap nem volt start menüm ami az első frissítéssel megoldódott de akkor a win kereső nem talált semmit, a második frissítésnél a venti vezérlő programom nem indult de jó lett a keresőm és még sorolhatnám a hibáit.

Jó kis oprendszer lesz kb 1 év mulva.

2015. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!