Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc-n utoljára 2 éve vásároltam...

Pc-n utoljára 2 éve vásároltam meg a Fifát és akkoriban elég sokat kellett várnom egy online játékra. Legyen szó ultimateről vagy sima idény meccsről. Változott-e azóta valamit? Még mindig sokat kell várni? Még mindig nem sokan játszák pc-n?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali

Én a FIFA -14 el sokat játszottam a FUT-al . És a a 15-el is még az elején amíg be nem vezették a "price ranger"-t Akkor szinte semmit nem kellet várni az ellenfélre, még éjjel 1 kor is találtam hamar. Hogy az elmúlt fél évbe mi ven nem tudom de a spanom szokott panaszkodni,hogy nehezen kap ellenfelet. Nem tudom az idén hogy fogják megoldani a Fut ban a játékos adok-veszek dolgot.Én is szeretném meg venni de amíg nem tom ,hogy mi lesz addig várok. Ha valaki tudja kérem írjon ide. Mert ha találok csomagba egy Messi-t (és nem kell) :D csak 5000 ret kérhetek érte max.???

2015. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ. Engem az adok-veszek rész annyira nem zavar. Általában USA válogatottját rakom össze FUT-ba is :P. Nekem csak ettől függ a játék megvétele, hogy perceket kell várni vagy csak másodperceket egy ellenfélre.
2015. szept. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!