Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » összeraktam egy gépet. Vélemén...

összeraktam egy gépet. Vélemények? Ha valami nem stimmel, mi kéne? Asuí gtx 950oc strix2gb 16gb hyperX fury, corsair cx500w táp.

Figyelt kérdés
na szóval a gép: intel core i5 4690 hyperX fury 2x8gb, corsair cx 500w, asrock h97 pro4, asus gtx 950 oc strix 2gb, shaarkoon t28, 1tb wd blue. Minden passzol vagy wsetleg ha nem akkor irnátok valamit helyette?

#corsair cx500 #16gb hyperx fury
2015. szept. 13. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire kéne? Nekem nem tűnik túl arányosnak (játékra legalábbis) vagyis a keretösszeget jobban/okosabban is el lehetne költeni.
2015. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát játékra kéne meg videó renderelésre is néhanéha
2015. szept. 13. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az i5 4690 nem éri meg a 12k felárat egy i5 4460-nal szemben (Iponon 54k vs 66k) és talán egy B85-ös lap is elég lenne, ami megint +5k legalább. Egyelőre 8GB memória elég és a dual chanel hiánya sem nagy érvágás illetve később könnyen és egyszerűen vehetsz mellé még egyet bővítés gyanánt. Újabb +12k. Egy Super Flower Amazon 450W táp is bőven elvinné a konfigot egy GTX980 kártyával is, ami újabb 4k spórolást jelentene és minőségben sem rosszabb! Összesen maradt tehát 33k a tarsolyban. A GTX950 Strix nem éri meg az árát (56k) és ha ahhoz hozzátesszük a spórolt összeget, akkor marad videokártyára (egy játékos gép legfontosabb hardvere) közel 90k! 96k-ért már van GTX970, ami kétszer jobb kártya, mint a 950-es! Szerintem sokkal gazdaságosabb, hasonlóan jó minőségű, CPU fronton alig gyengébb, játékok alatt kétszer erősebb géped lehetne ezekkel a változtatásokkal. Később kibővíted a memóriát, ha majd szükségét érzed (egyelőre zsír lesz 8GB-val is)!
2015. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm szerintem akkor meg is van mi lessz hála neked :D
2015. szept. 13. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!