Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata az...

GeneralM kérdése:

Valakinek van tapasztalata az alábbi budapesti iskolákkal?

Figyelt kérdés

Iskola választás előtt állok. Multi-médiával szeretnék foglalkozni és ezeket az iskolákat tartom érdemesnek (sorrendben, információim szerinti legjobbtól lefelé):

-Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola

-Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakközépiskola (Mert Buda, a város másik fele nekem.)

-Jedlik Ányos Gimnázium

-Trefort Ágoston Szakközépiskola (Ez közel van, de jót nem hallottunk róla jót idáig.)

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 13. 20:29
 1/2 anonim válasza:

Én is most fogok felvételizni ezért nem tudom pontosan, de azt olvastam, hogy a Jedlikben nagyon jó a közösség, sok szakkör meg program van, és a tanárok is, de ha tényleg számítástechnikával szeretnél foglalkozni, akkor inkább maradjon a 3. helyen a sorrendben. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

A Neumannról: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2015. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, én a Trefortba járok. :)

Szakmát adnak érettségivel, szerencsére az én évfolyamomtól adják az érettségis szakmát. Annyi a lényeg, hogy ha hozzánk akarsz jönni, fel kell kötnöd a gatyádat, mert a nyelvoktatás és a szakmai oktatás is nagyon kemény, mindent emelt szinten tanulunk. Jó viszonyt kell ápolni a tanárokkal, mert némelyik nagyon le tudja nyomni a jegyeidet, van, aki tényleg pofára osztályoz.. De amúgy jó iskola, összesen 23 lány van és az osztályok is jók. :) Én speciel nagyon szeretem az osztályomat.


Remélem nem túl késői a válasz, tudtommal még variálhatsz a sorrenden.

2016. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!