Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pentium (R) Dual-Core CPU...

Pentium (R) Dual-Core CPU E6600 @ 3. 06 GHz 3. 07 GHz és 4 GB RAM van a gépemben jelenleg Windows 8 fut rajta ma raktam rá nem a legjobb de nem a legrosszabb gépem van ám a World of tanks játék mégis iszonyatosan szaggat a hd és a sima verzió is?

Figyelt kérdés
Mitől szaggat mit lehetne ellene tenni? Valamit kéne a gépbe cserélni? Illetve milyen laptopon futna el az olyan kaliberű játékok (World of tanks)? Olcsóbb kategóriás laptop amin el menne tudnátok linkelni?
2015. szept. 13. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
world of tanks 1 szállat használ a prociból amit kő kemény szeret és a te procid elég régi ráadásul egy pentium 4 is erősebb 1 szálon " most lehet hülyeséget írtam" na de a lényeg vegyél egy g szériás pentiumot vagy celeront ezzel együtt ramot,alaplapot , lehetséges a videó kártyád is gyönge azt nem írtad le mi neve nincsen ,honnan szívjuk ki?
2015. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
NVIDIA geforce gt 520 a videó kártya le maradt :)
2015. szept. 13. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Na látod ez a baj. Azt a videokártyát szinte bármelyik mai cpu(!) megelőzi grafikus teljesítményben. Ahogy az a processzor is valami elképesztően rossz, Celeron G3240 szint is magasabb nála. Ez a gép nem játékra való. Filmnézéshez, böngészéshez és irodai alkalmazásokhoz elfogadható, WoT nem megy rajta magas felbontáson.
2015. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ohh értem sajnos, és ha laptopban gondolkozom akkor i5 proci 4gb ram intel hd 4400 elég lenne rá ? HP Probook 430 G2 F6N65AV a laptop becses neve amit most néztem ki, ha kevés akkor mi kéne hogy benne legyen minimum? Illetve tudsz olyan laptopot amin el menne és esetleg van billentyűzet világítása ? (amin van nagyon tetszik) :)
2015. szept. 13. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Elégnek elég, de ez ilyen 'business' laptop: erős processzor, integrált videokártyával. Szóval nem játékra való, erről a kijelző mérete (13 col!) is árulkodik.


ASUS X554LJ-XO095D


Egy ilyen például sokkal jobb lenne (csak nincs háttérvilágítás), mivel ebben sokkal újabbak a hardverek (=jobb támogatás, magasabb teljesítmény, alacsonyabb fogyasztás) és lényegesebben olcsóbb. Mindenesetre a processzor teljesítménye is jobb, mint a tied.

Amúgy a háttérvilágítás nagyon megdobja a laptopok árát. Olcsóbb, ha egy felcsatolható lámpát veszel a géphez (komolyan).

Egyébként nem kerestem komolyabban. A laptopoknál mindig a videokártya a szűkkeresztmetszet, ezért mindig az alapján érdemes keresni, ha feltétlenül olcsón akarunk játszani. Ha nem értesz a vga-khoz, akkor kezdésképpen külső oldalakkal könnyen fel tudod mérni, hogy egyes modellek relatív milyen teljesítményre képesek.

Én lusta vagyok ezer laptopot végignézni, bocsi. :D

2015. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem :)

Én mindig első sorban a procit néztem :D

Köszönöm a segítséget :)

2015. szept. 13. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a gépnek a fejlesztésével is jól járhatsz. Eladod a Gt 530- as videókártyát, és veszel egy gt730- at, mert azt kihajtja a processzor. Ezen kívül újrarakod a Windows- t, mert talán az is lehet probléma, ha már nagyon régóta a gépen van és tele van telepítve dolgokkal. Ha nem sajnálod a videókártyát, akkor bizonyos programokkal javíthatsz a játékok teljesítményén. Ha van még pénzed, vehetnél egy erősebb CPU- t, ami belemegy az alaplapodba, esetleg egy e8400.

A Gt 730 22000Ft, itt a link: [link]

E8400: [link]

Használtan háromnegyede ennyiért megvásárolhatod, de talán érdemes újonnan.

2015. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó butaságot írt. ne vedd figyelembe.
2016. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végülis nem rossz, amit a hetes ír. Bár e8400- at venni lehet, higy tényleg hülyeség lenne, de ha ennyire kevés pénze van rá, akkor jó az, amit írt.
2016. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!