Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot. Asus...

Vettem egy laptopot. Asus x553m. Illesztőprogramokkal és beállításokkal kapcsolatos kérdésben tudnátok segíteni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Rajta volt a Win8.1, amint hazajöttem beállítottam a felhasználós dolgokat,leszedtem az officet és egy Avast vírusirtót is. Csak mivel nincs hozzá cd, az illesztőprogramokat az asus oldaláról kéne rátenni, bár olyan sok van,hogy fogalmam sincs,hogy melyikeket és hogyan kel.Elvileg a win 8 vírusirtóját is ki kellene kapcsolni,hogy ne ütközzön az avast-tal. Végigment 122 frissítésen. Ma reggel amikor bekapcsoltam ,kb 1órán keresztül az volt kiíírva,hogy leállítás és várjak, majd újraindult. Frissítések kezelése, win előkészítése…

mikor ma este bekapcsoltam eléggé lassan töltötte be az oldalakat és nem lehetett lefelé görgetni sem.

Most pillanatnyilag újra használható.

Visszavinni nem szeretném, mert a gép működik, de akkor a leírtak azért lehetnek,mert nem telepítettem az illesztőprogramokat? Az illesztőprogramokon és az eddig telepített/beállított dolgokon kívül kellene még valami a gépre?

Azt hallottam,hogy ha frissítem win10re, akkor az magától megold mindent. ez igaz?



2015. szept. 13. 22:27
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Ha előtelepített Windows 8.1 -el vetted, azokba alapból benne vannak a driverek is. Nem kell megint feltelepítened. A Windows Defenter meg (általában) kikapcsol ha másik antivírus szoftvert raksz fel.
2015. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor már semmi dolgom a géppel, és az illesztoprogramokat sem kell leszednem az asus honlapjáról?
2015. szept. 14. 10:19
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Mi eddig a tapasztalatod a géppel? Milyen, hogy megy?

2015. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!