Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lemezes Euro Truck Simulator...

Lemezes Euro Truck Simulator 2-vel hogyan lehet multiplayerezni?

Figyelt kérdés
Az ets2mp.com oldal azt írja hogy csak akkor lehet multizni ha a steam könyvtáramba meg van az ets2.Mit csináljak?

2015. szept. 15. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Megveszed eredetiben.
2015. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is lemezes volt,ma tököltem vele.Csinálsz egy stream profilt,ott van egy lehetőség cd kulcs be írásra,kí írja hogy ets2 kulcs majd letöltöd mert multizni csak streame-s ets 2-vel lehet,úgy tudom.A már felinstallált verziót nem kell letörölni.Regelsz a [link] is.Letöltöd a klienst és ha minden megvan a stream-ben beállítod a "temporary_1_20 at".Ez később változhat.A klienst elindítod kéri a multi jelszód,belépsz a játékba,és indítod úgy mint offline és kész.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=PTpZLzj3CsM

2015. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!