Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 10 et, hogyan lehet...

A Windows 10 et, hogyan lehet jelszó, vagy PIN kód nélkül indítani?

Figyelt kérdés
Azaz nem kéne beírni semmit, csak bekapcsolom, és betölti a kezdőképernyőt!

2015. szept. 15. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Futtasba: netplwiz

Pipa ki,Ok.

2015. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam róla: [link]
2015. szept. 15. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

En nem netplwiz.exe-t irtam....

Jol erzem hogy igen csak kezdovel van dolgunk?

Amit leirtam csinald meg.Ha ez nem tetszik akkor lepj ki a Microsoft fiokbol es lepj be helyi fiokal.

Igy aruhazat sem hasznalhatod es szinkronizalasok is megszunnek.

Valasz.

2015. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

OK. Kezdő vagyok! Azért kérdezek. De, amit leírtál, azt nem értem:

Futtasba: netplwiz

Légy szíves részletezd, hogy ezt a netplwizt hol találom, ahol pipa is van? Valamint a "futtasba"?

Köszönöm!

2015. szept. 16. 14:44
 5/8 anonim válasza:
42%
kicsit több mint kezdőség :D habár ez nem probléma :) a futtatást a bal alsó sarokra kattintva jobb egérgombal találod meg :) beírod és felfog dobni egy ablakot. Ott megtalálod a pipát felül hisz csak egy van. kérni fogja a jelszavad beírod aztán onnantól nem fogja kérni. Viszont ez csak jelszóval működik, nálam pin kóddal sajnos nem volt jó módszer keresgélni kell még...
2016. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én ezen az oldalon találtam meg rá a választ: [link]


A 4. nekem bevált.

2021. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 musicbox. válasza:

Windows 11-nél bootolásnál, hogy ne kérje a Pin-t én így oldotam meg:

1.Gépház/Fiókok/Bejelentkezési lehetőségek/A fokozot biztonság érdekében Windows Hello-bejelentkezés csak Microsoft-fióknál legyen engedélyezve ezen az eszközön (ki)

2.Futtatás/netplwiz

3.Pipa kivétele a számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni, majd Rendszergazdák kválasztani, ezután Ok gomb, majd megadni a Microsoft rendszergazda jelszavat

4.Kész

jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Apatfal válasza:

Nagyon jó! Egyetlen kérdés: Azt hogy orvosolod, ha hiányzik aza jelölő négyzet, ahonnan kiveszed a pipát?

" Ott megtalálod a pipát felül hisz csak egy van. " Nekem egy sincs.

A Beállításszerkesztő vagy regedit megoldás erre, de ott mit állítasz?

márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!