Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Psp-n vagy ps vita-n tudok a...

Pisti0246 kérdése:

Psp-n vagy ps vita-n tudok a gta 5 ben online játszani?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
te most rohadtul sötét vagy? hogy a büdös pi csába játszanál már a sz aros 10 éves PSP hardverén vagy a PSVitával GTA 5-öt? Köszi :) pontozz le nyugodtan... ha meg a remote play-re gondolsz akkor az meg az, hogy azt mutatja a PSVita mint a PS4. De ehhez kell PS4 vagy PS3. A rohadt életben nem fog senki PSP-n GTA 5-tel játszani. Kivéve remota play. de az nem tudom, hogy van-e PSP-n. PSVitán van.
2015. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PSP-n már a super mario is laggol, majd biztos elmegy rajta egy olyan játék mint a GTA 5
2015. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te nem vagy normális... küld egy linket, hogy honnan tudom megvenni a GTA 5-öt PSVita-ra. Tudnál küldeni? NEM. Kérlek ne okoskodj, mert nem vagy okos. Google használatát ajánlom, amennyiben azt már tanultátok informatika órán, a Paint-en kívűl. + ajánlom a Minecraft játékot, csak ne tölts fel belőle videót YouTube-ra. Soha nem volt, és nem is lesz GTA 5 PSVita-ra. Komolyan mondom az ilyen okoskódó kis barmoktól, mint te unom már ezt az oldalt. Annyira válaszolni akarsz, a kérdezőnek, akinek talán kevés hozzáértése van a dologhoz, hogy h ülyeséget írsz neki, mert hátha elhiszi és felpontoz! Na persze. te is lepontozhatsz, nyugodtan, de attól még nem igaz amit írsz. És még neked van igazad, ki akarsz másokat oktatni: hogy de megjelent! Na ha megjelnt, mondom, küld linket. Ha küldesz nekem egy olyan linket amin a Rockstar Games által kiadott GTA 5 PSVita kiadását lehet legálisan megvásárolni, akkor neked van igazad. És vége. Ha nem akkor elgondolkozhatnál azon, hogy neked való-e még ez az oldal. Menj inkább vissza az 5. osztályba.
2015. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként az se igaz, hogy a PSP 3 éves. az lehet, hogy van 3 éve legyártott PSP, nekem is az van. de a hardver ugyanaz. ez a konzol lényege. a PSVita miért is más kérdés? 1 GTA-t sem adtak ki rá. a 3 PSP-s GTA-t is csak a Store-ból lehet letölteni! szóval ne okoskodj kisgyerek.
2015. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!