Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha feltöltök egy videót...

Ha feltöltök egy videót YouTube-ra ami trágár szavakat tartalmaz azt törölhetik azért?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy van-e ilyen de még sosem töltöttem fel videót és nem tudom hogy a trágár szavak vagy a c-gány szó használatáért törölhetik-e a videóm.
2015. szept. 17. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima b*zmegolásért nemigen, de gyűlöletkeltésért simán letilthatnak.
2015. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
2015. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A cigány egy népcsoport. Nem kell kicsillagozni, nem csúnya szó csak a liberálisok szeretik kiforgatni a dolgokat. Nekik a rabbi sem zsidó hanem izraelita...

Mindenesetre nem szeretnék nagyon politizálni csak felhívnám a figyelmed, hogy önmagában nem sértő, hiszen ez a tisztességes neve a népcsoportnak épp úgy, mint a görög, szlovák, román, magyar, stb... Ha már jelzőkkel illeted az más, de nyilván te is megsértődsz ha "hülye magyar"-nak szólítanak. Nem kell senkit sem szidni és akkor nincs probléma! :)


A trágár szavak egyébként továbbra sem youtubera valók - lehet nem szűrik ki - de eléggé szürke zóna. Azt ajánlom inkább cenzúrázd kicsit. A közízlés is ezt kívánja...

2015. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha a videó pont arról szól hogy káromkodnak benne, de viccesen?
2015. szept. 18. 16:26
 5/6 tabaki ***** válasza:

Na, ez egyre gyanúsabb... Ha mondjuk cigányok káromkodnak benne viccesen, és ez az élcelődés őket tünteti fel kedvezőtlen színben, az aligha alaptalanul szúr szemet valakinek előbb-utóbb.


OFF

Amúgy meg wdhun lepontozását nem értem. A polkorrekt szóhasználat teljesen idétlen, egyedül arra jó, hogy a valódi problémák helyébe álproblémákat teremtsen. Ha valaki nem szereti a cigányokat, az ugyanolyan utálattal fogja köpni a „roma” szót is. Mellesleg ahány cigány értelmiségivel találkoztam szemtől szemben vagy a médiában, mind büszke volt a a körülírások nélküli cigányságára, és néha az is kiderült, hogy bosszantja őket annak szégyenletes voltát sugalló kerülgetése.

ON

2015. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kívánok offolni (bár végül is kapcsolódik a témához) de igen, erre próbáltam rávilágítani. Van cigány haverom és ő büszke rá. Az is igaz, hogy ő van a legjobban felháborodva azok miatt akik okot adtak az előítéletekre...(és jogosan). Nekem sem esik jól külföldön ha "magyar ne lopj!" felirattal találkozom!


Na de ennyit a szociális és politikai oldalról. Lehet a liberálisokat sérti a véleményem, de nem kell vele egyet érteni... jöhetnek a mínuszok! ;)


A videóra visszatérve pedig provokáció az egész. Káromkodás, idétlen, infantilis viselkedés az nem vicces inkább megbotránkoztató és további előítéleteket szülne amiből így is van elég. Én nem tudok ilyeneken röhögni, mert részben sajnálom, hogy olyan neveltetésben részesültek, hogy eddig jutottak csak, részben pedig bosszant mert ez csak egyre rosszabb lesz és ennek mi is inni fogjuk a levét!

Amúgy ha idétlen hülyeséget szeretnék nézni, akkor bekapcsolnám a tévét. Ott a nap 24 órájában láthatom a néphülyítő mocskot....

2015. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!