Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Mi a megoldás...

Mi lehet a gond? Mi a megoldás? Segíts kérlek

Figyelt kérdés
Pár napja történt ez a gond..Msnen videóhivásoztunk az egyik barátommal(neki van camerája,nekem nincs)Reggel 10kor még tökéletesen működött minden(szép volt a kép,egyátalán nem akadt,és nem fagyott le az ismim gépe)elköszöntünk és 13kor újra akartunk camozni de akkor már lefagyott a gépe és azóta nem működik:(kérlek adjatok tippeket mi lehet a baj?:(vistás a gépe,és beépített a cam.Ez minek a hibája lehet msn esetleg gép? de ilyen hamar hogy tud vmi elromlani? előre is köszönöm:( és nagyon hálás lennék a vki segítene
2010. márc. 13. 17:51
 1/2 A kérdező kommentje:
olyan szinten lefagy hogy ujra kell inditani a gépét,ctrl alt del-re nem reagál..
2010. márc. 13. 17:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vírus lehet szerintem....
2010. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!