Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2015-2016os Aion szerver?

AspireV3 kérdése:

2015-2016os Aion szerver?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyan Aion szervert mondani ami mostanába, vagy hamarosan fog indulni? vagy esetleg Tera

2015. szept. 19. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezeket hamarosan lehúzzák a vécén, szóval új szervert nem hiszem hogy indítanának. Az aion jó móka volt. Én kb másfél éve kezdtem, de már több mint fél éve nem tologattam, mert totál megváltozott. Pvp-ből pve lett tele smurf-el, twink-el (ki minek hívja). Fizetni nem érdemes érte, mert annyit nem ad, viszont ingyenes karival meg még annyira sem jó a sok megkötés miatt. Ki van halva az a helyzet. Viszont, ha ki akarod próbálni, akkor max lvl 40-ig érdemes, mert utánna már masszív farmolás jön a cuccokért, hogy egyáltalán hozzá tudj szólni egy egy komolyabb küldetéshez.

Ha 2016-ig kibírod, akkor inkább várd meg a Bless nevű mmo-t. [link]

2015. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!