Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy a laptopo...

Az mitől lehet, hogy a laptopom nem emeli a fényerőt?

Figyelt kérdés

Ma reggel, (2015.09.20) bekapcsoltam a laptopom és a fényerőt nem akarta emelni. Ez hardver gond vagy kijelző?

A laptop egy Asus x552w Series model ami a Windows 8.1-et használja, + van rajt 5 év garancia! (De nem akarnám vissza vinni a boltba, hogy csinálják meg mert ha meg tudom én is akkor megcsinálom, csak a legvégső esetben vinném vissza! A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! :)



2015. szept. 20. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

minden leptoppon máshogy lehet

nekem pl úgy hogy van egy kékkel jelölt fn gomb azt megnyomod, nyomvatartod és nyomkodod a fel le gombot.

2015. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ugyan azt nyomkodtam én is de úgy sem hajlandó feljebb venni e fényerőt!
2015. szept. 20. 11:17
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Ezen a típuson nem az Fn+F5 és Fn+F6 állítja a fényerőt?

[link]

2015. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az fn+f5 és fn+f6 álítja át nekem!
2015. szept. 20. 16:53
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Eddig működött, vagy annyira új, hogy most akartad először használni?

A kis csillagok akkor nálad melyik gombokon vannak?

[link]

A képen egy X552WE van, mi a géped pontosabb típusa?


Ha ti telepítettétek a Windows-t, akkor nézzétek meg az Eszközkezelőben, van-e ismeretlen eszköz.

A hotkey funkciók elvileg az ATK-segépdprogram telepítése után működnek hibátlanul.

X552WA: [link]

X552WE: [link]

2015. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!