Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nokia PC Suite programom...

Nokia PC Suite programom van.! Most kártyát cserélek, ugyan az a szolgáltató, csak a szám másik. Az a kérdésem, ha elmentem a számitógépre a telefonszámokat (névjegyzéket) a másik telefonkártyámra le tudom e másólni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 17:56
 1/5 Gábor_79 ***** válasza:

Gondolom igen. Ez lenne a program értelme többek között. Használtam a programot, bár akkor tán nem mentettem telefonkönyvet, de a mostani LG PC Suite mentéseit telefon nélkül is meg tudom nézni.

Még rajta van a gépemen és a súgófájl szerint, a névjegyek exportálhatóak.

2015. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ megpróbálom letölteni az általad emlitett LG PC Suite programot.
2015. szept. 22. 09:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, most látom, hogy csak az LG készülékekhez jó a program, nekem meg Nokia Classic 2700 as van!
2015. szept. 22. 09:12
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:

Utólag láttam, hogy rosszul fejeztem ki magam, de azt hittem nem jelensz már meg többet és ráhagytam.

Szóval használtam mind a kettőt és mind a kettő rajta is van a gépemen. A súgófájl infó-tartalma a Nokia PC Suite-ra vonatkozott, tehát azt töltsd le magadnak, annak jónak kell lennie a Nokiához!

2015. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,szépen, akkor letöltöm!
2015. szept. 23. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!