Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud válaszolni ezekre?

Valaki tud válaszolni ezekre?

Figyelt kérdés

1. Aki szoftvereket hamisít milyen módon bukhat le. Azt most kizárjuk, hogy az "ügyfelek" elmondják és így bukik le.


2. A google chromehoz letölthető End-to-End nevű plugin, ténleg kódolhatatlanságot biztosít vagy azóta már fedeztek benne rést amely még nincs befoltozva?


3. Itt a gyakori kérdéseken a moderátorok ellenőrzik az üzeneteinket? Vagy is, ha úgy van kedvük megnézhetik, hogy én mit szoktam írni? Ha igen akkor azokat is megtudják nézni amiket én már töröltem?



2015. szept. 21. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Mire gondolsz, hogyan hamisitja a szoftvert? Ha penzt ker erte, akkor NAV ellenorzes pl.


2. Nem ismerem, de a vegponton mindenkeppen kodolatlanul atmennek az adataid. Ha megbizol a vegpontban es a szoftver keszitoiben, akkor hasznald batran.


3. Nem hiszem hogy lenne ra kapacitas. Viszont ha szukseges, par evre visszamenoleg altalaban vissza lehet nezni a torolt uzeneteket is.

2015. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. NAV, és nem ügyfél hanem konkurencia fog bejelenteni.


2. Minden vissza fejthető, sőt megkerülhető. ;-) (csak idő és erőforrás kapacitás kérdése)


3. Nem olvasgassák mert nincs idejük, percenként több tucat levél megy át. De ha kell tudnak keresni, és vissza nézni, akár évekre is, attól függetlenül hogy töröltnek jelölted.

2015. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szofverhamisításnál arra gondoltam, hogy másolja a lemezeket és pénzért tovább adja azokat. Még egy kérdés:


- Ha az én mobilomon lenne pár olyan alkalmazás (és ingyen töltöttem le) amelyeket csak fizetősen lehetne jogszerűen megvásárolni, az bőncselekménynek számítana?

Ezzel töltöttem le: Apptoide, Egy videóban mutatta be az aptoidot. Továbbá a videó feltöltője kaphat ezért büntetést mert ezt reklámozta?

2015. szept. 21. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

"másolja a lemezeket" -> szoftver hamisítás, bűncselekmény.

"pénzért tovább adja azokat." -> feltételezem számla és minden nélkül, adó csalás.

Min a kettőt attól függően mennyit tudnak rábizonyítani pár százezertől, több éves börtön büntetésig terjedhet.


A saját célra letöltött alkalmazással nem sokat kezdenek, ha nem üzletszerű. de ettől függetlenül nem szabadna.

A videóból max annyi, hogy ha bejelentésre kerül zárolják a fiókoddal, és az esetleg reklám bevételeddel. (függetlenül hogy esetleg van más helyről is olyan bevételed)

2015. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még ha be is jelenteném azt a fiókot nem mennék vele semmire mer a videós már 2 éve hozzá sem nyúl. Köszi a többi választ
2015. szept. 21. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!