Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért állnak le időnként az...

Miért állnak le időnként az alkalmazások a tabletemen?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult, hogy bekapcsolom, a készülékem és kiírja, hogy a Facebook alkalmazás, vagy a Térkép alkalmazáas leállt. Sajnos újra kellett őket telepíteni. Ma egy játék is leállt, pedig eddig semmi baja sem volt. Alkalmaztam a kényszerített leállítást, az sem segített.
2015. szept. 23. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen tablet?

Mik vannak rajt még?

csak play áruház bol töltesz le vagy netről is?

2015. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Prestigio Multipad 7.0 tavaly vettem. Csak Google Playről töltök le. (még tavaly a netről is letöltöttem vmit újra kellett a renszert installálni, de azóta mindig playről töltök)

A Sonic Dash játékot töltöttem rá.De professzionális, a playből van.

2015. szept. 23. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
első vagyok. Hát nem tudom mér omlik össze rakd újra ugy talán megjavul.
2015. szept. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már újratelepítettem a játékot. Sajnos nem ez az első eset, hogy időnként leállnak az alkalmazások. Egyszer folyamatosan kiírta, hogy a facebook leállt. Újraraktam.

Időnként a tabletemet sokszor kapcsolom egymás után ki-be, és gyakran még sokáig is van bekacspolva. Talán ez okozná a problémát? És majdnem mindig biztonság nélküli, azaz szabad wifit használok

2015. szept. 25. 10:36
 5/6 A kérdező kommentje:
am köszi a segítséget, ment a zöld kéz. :)
2015. szept. 25. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor a tabletet rakd gyári beállításokra úgy talán megjavul egyszer egy telefonom on is összeomlott minden alkalmazás gyárira raktam jólett).első voltam
2015. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!