Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone profik vannak fent?...

CH4M3L3ON kérdése:

Iphone profik vannak fent? Jailbreak volt a telefonomon és rámentem hogy az iphone visszaállítása és tölt egy pici részt de utána eltűnik és csak az apple logo marad ott és semmire nem reagál itunes nem látja valami ötlet? (iphone 5c)

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd hivatalos ájfon szervízbe és ott majd megcsinálják neked.
2015. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Epöl szakikat Géniuszoknak hívják, és Epöl boltokban találkozhatsz velük. Ők majd megoldják a problémádat. Senkinek se érdeke neked ingyen segítséget nyújtani egy anonim oldalon, amikor pénzt is kaphatna érte.
2015. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt jegyezd meg!!

A jailbreakelt telefont TILOS visszaállítani!!


DFU módban újra lehet rakni az iOS-t és utána jó lesz. Nem vagyok profi, mert sosem használtam jailbreakelt készüléket. De sokszor olvastam, hogy így meg lehet csinálni.


Itt nézz szét. A howto helyett írhatsz hogyan-t és, akkor talán több lesz a magyar találat.

[link]

2015. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy magyar leírás.

[link]

2015. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! megpróbálom még megcsinálni aztán írom mi lett :)
2015. szept. 23. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!