Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A freeemal, g-mail, vagy a...

A freeemal, g-mail, vagy a citromail jobb? A Skype vagy a Viber jobb?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nézőpont kérdése


freemail, citromail magyar, de én nem bízok a magyar szolgáltatásokban nagyon, szinte egyáltalán nem + reklámmal teli van (oké, megkell élni valamiből, de elég ocsmányan van szerintem megcsinálva)


gmail: külföldi(külföldiben jobban bízok valamiért :D), megbízható a cég (Google), tehát biztos jól van az adatok tárolva, nagy cég, több szolgáltatást is nyújt, nem mintha itt nagyon számítana


skype vs viber:


tudtommal a viberre csak telefonszámmal lehet "regisztárlni", míg a skype-nál mással is, vibert még nem használtam, de szerintem a skype megbízhatóbb a dolgokban + lehet többet is nyújt (régen használtam skypeot, míg vibert egyáltalán nem)


ha rangsorolnom kellene a dolgokat, elől a jobb hátul a rosszabb, akkor: skype, viber, a többinél meg: gmail, citromail, freemail


(hozzáteszem, ez a saját véleményem, másnak más a véleménye)

2015. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
freemail, citromail selejt mindkettő, skype mióta microsoft megvette kalap szar plusz a reklámok
2015. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés jó, és megbízható magyar email szolgáltató van(a freemail\citromail pedig soha nem tartozott közéjük). A mailbox sokáig kimondottan jó volt, aztán ~5 hónapja brutálisan megzuhant a színvonal.

Skype\viber meg nem összehasonlítható. Desktopon chatre fb, esetleg gtalk, hangoskodásra meg skype/team speak.

2015. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 |Orfeusz| ***** válasza:

A Gmail mindenről elérhető, nagyon gyors és remek spamszűrője és szortírozó algoritmusa van.

A másik kettő esetében, a Skype kliensek minden platformon elég használhatatlanok, viszont jóval elterjedtemm itt, mint a Viber, és a hangminősége is jobb. A Vibernek jó kliense van, de rosszabb a hangja.

2015. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!