Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot ajánlanátok?...

Melyik laptopot ajánlanátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én ezt a 2-t néztem ki.

[link]

[link]

Főképp játékra lenne és csak a telekom jöhet szóba.

A válaszaitokat előre is köszönöm.

(U.I.: legyetek szívesek indokolni hogy melyiket kéne vennem.)



2015. szept. 26. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen árkategóriában sokkal erősebb dedikált videokártyával rendelkező laptopokat is lehet kapni. Keress olyat, ami GTX950M kártyával rendelkezik és akkor azt mondom, oké. De ezek így nem sok játékot fognak elviselni, mivel a teljesítményük egy asztali gépre szánt processzor igpu-jával egyeznek meg.
2015. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amint azt a kérdésben is leírtam sajnálatos módon csak a telekom jöhet szóba és a honlapjukon nem találok olyat amiben komolyabb videó kártya lenne.
2015. szept. 26. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor értelemszerűen a második a jó választás, mivel játékok esetében szinte mindig a VGA a szűk keresztmetszet és az abban valamivel erősebb. 1366 × 768 felbontásra jó lesz, persze tőle sem lehet elvárni, hogy az összes mai játék fusson.
2015. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azért gondolkodtam a lenovon mert kevésnek találtam a ramot meg a procit. De nem igazán értek hozzá. Ment a zöld pacsi!
2015. szept. 26. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első inkább budget-üzleti laptop, ahol szükség van arra, hogy erős legyen a processzor és sok legyen a RAM. De a r7 m360 csak arra jó, hogy Full HD-ban lehessen filmet nézni / vetíteni, de játékra nem igazán alkalmas és nem hiszem, hogy egy gyengébb videokártyáért cserébe megéri fizetni a +30 ezret.

Ha nem csak játékra fogod használni, hanem például elég sok filmet is fogsz rajta nézni, akkor a nagyobb felbontás miatt az is jó lehet, csak mint mondtam, játékra gyengébben fog szerepelni és olyan árban más oldalakon elég erős gépeket lehetne kapni.

2015. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen az értelmes választ :)
2015. szept. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!