Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cyborg laptopom van vagy mi?!

Cyborg laptopom van vagy mi?!

Figyelt kérdés

Olyat mesélek Nektek, hogy ezen garantáltan lehídaltok majd!!


2011.01.17.-én egészen pontosan 21:04 perckor (a blokkon rajta díszeleg), vettem egy Lenovo G580-as laptopot...az Arána Plázában lévő Tesco-ban. Hozzá kell tennem, hogy egyáltalán nem értek az ilyesmihez. Nem vagyok rendszergazda s még a játékok crackeléséhez is az egyik ismerősömet szoktam segítségül hívni. (Hiába, más az én szakterületem...) Szóval, ez egy tök alap laptop. Talán még az alapnál is alapabb. Bekapcsolod, világít és megy rajta a Window's...ÉS gyakorlatilag az ÖSSZES játék! Mindenfajta túlzás nélkül. Nem szaggat, nem áll le, simán mennek rajta a legbikább videókártyát és RAM-számot követelő játékok is! (Batman Arkham, Batman OriginsBatman Knight, az összes Call of Duty, amit eddig próbáltam, hogy az Assasin Creed sorozatot meg se említsem...)


Tud valaki magyarázatot adni a jelenségre?!


Még van rajta garancia - ez az utolsó év - de eddig semmi baja nem volt, pedig azon dolgozom, azon játszom szóval, napi 16 - 18 órát tutira nyúzom.


Komolyan mondom néha bizonyos játékokat csak azért töltök le, mert érdekel, hogy na, ez most tuti sok lesz neki, de nem. Kipróálom - gond nélkül fut - aztán letörlöm...van, hogy 10 perc után. Abszolút nem szaggat, a színek tényleg szépek, a felbontás a maximumon döbörög és meg se kottyan neki.


Tudja valaki, hogy ez miért lehetséges?


Elsőre azt hittem, hogy már a Batman Arkham Asylum sem fog rajta menni, hisz ez csak egy béna kis alapgép amit, 99.000 Ft.-ért vettem annak idején.


Nem értem a jelenséget...



2015. szept. 27. 22:16
 1/2 CspCsj ***** válasza:

2011?


Ezt többféle processzorral, videokártyával és memóriamennyiséggel is lehet(ett) kapni.

[link]

A gépben mi van? Talán egy i3, GT630 és 4GB memória. Ennyivel elmegy minden játék (25fps elég a folyamatos játékhoz) a laptop natív felbontásán (1366x768), közepesen alacsony grafikai beállítások mellett.

2015. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első: valószínű, hogy egy celeron 2 magos, esetleg egy Pentium 4 magos proci van benne. Játékokat ismerjük, oké, de a gép adatait nem tudnád megadni?
2015. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!