Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kiválasztottam magamnak egy...

Kiválasztottam magamnak egy konfit. Jól lesz komoly játékokra?

Figyelt kérdés

Csak játékra kell, és szeretnék rá költeni minden évben, hogy nyeregben maradjon.


[link]


GTA V, AC Unity, COD Black Ops 3 max. grafikán elbírja?


2015. okt. 1. 08:32
 1/10 tabaki ***** válasza:
Fogalmam sincs, nem is értek hozzá, de eddig az összes ilyen kérdésre az volt a válasz, hogy készen kínált konfigot nem veszünk. Kíváncsi vagyok, most mi lesz.
2015. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gagyi össze állítás. gyönge proci ,gyönge noname táp . meg max grafik? na ne röhögtess ! max grafikán akarsz játszani akkor 250k környékére kellene tekerni az összeget és előre össze rakott gépet venni ha nem olyan profinak össze rakni mint jó magam meg 1-2 -en itt.
2015. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Raijintek Arcadia fehér

Super Flower 450W

Asrock B85M-HDS

i5-4460

2x4gb 1866

WD ezex 1Tb

Asus R9 270X


Ez kb. 172E kiszállítva pcx-en.

2015. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tabaki: Ugyan az. Előre összeállított gépet 99%-ban nem szabad megvenni.


Kérdező: Remélem ezt nem gondoltad komolyan. Ez a gép annyira jó maximum, hogy natív felbontáson, minimum közeli grafikával futtassa azokat a játékokat.

2015. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na neeeeee :D Most komolyan?????????? 250 ezer körül indulna egy ilyen gép???? Biztos igazatok van és nem is akarok veletek vitatkozni, bár nem értem akkor miért mondták nekem, hogy PC-vel jobban járok.


Akkor viszont marad a konzol, ami csak egy kicsit van a pc alatt látványban. Sőt, egy ilyen konfin akkor ha jól látom meg se mozdulnának a mai játékok. A konzol viszont még mindig jóval olcsóbb, mint egy gamer gép, ráadásul amilyen játékok engem érdekelnek, azok konzolra is megjelennek.


Köszi az infókat :)

2015. okt. 1. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
meg ám oszt veheted őket 10+ ezrekért de még a gagyibbak is 5-6 ezerbe kerülnek. de meg éri nem ? ! _:D
2015. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan sokat nem játszom, egy-két játék bőven elég pár hónapig. Valóban jóval drágábbak a játékok konzolra, de ez van. 200 fölé nem akarok menni árban, ráadásul a multi miatt PC-re is megvenném a játékokat. Sőt ha azt nézzük a PC-t még fejleszteni is kell amire nyitott is lennék, ha kezdésnek 130-150 ezerből ki tudnék hozni egy olyan gépet, ami minimum a nextgen grafikát hozza. Aztán majd fejlesztgetem.
2015. okt. 1. 21:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak sajna ahogy írtátok ezen az áron még minimumon is épphogy elindulnának a játékok.
2015. okt. 1. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:
így igaz 160 ból már ki lehetne hozni netszesen .
2015. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor ok :) Ha hozza a nextgen grafikát nekem oké. Később persze fogom fejleszteni.
2015. okt. 3. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!