Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Találtam Egy AMD-s os x et...

Találtam Egy AMD-s os x et csak gondom van a feltalapítésével a bootolásnál tovább ugrik és elinditja a win 7-et tudnátok segíteni hogy hogyan kell telepíteni vagy hogy mivel próbálkozak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam párverziót ami AMD re van (állíólag) de mindegyiknél ugyan az a baj. A válaszokat előre is köszönöm

2015. okt. 1. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt fogalmazd át újra mert értelmezhetetlen
2015. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az os x rendszerek intelhez vannak optimalizálva,nehéz találni amd procihoz optimalizált verziót.

a kérdezőnek valszeg amd 64 bit van,ami nem amd optimalizált,hanem arra utal,hogy 64 bites,és nem 32 bites. :)

ezen az oldalon találsz amd processzorhoz való os x-et :


[link]

2015. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De viszont ezeket mac ről telepítik és itt lenne a prbléma hogy nem tudom hogy-hogyan tegyem rá usb-re (pendrive) hogy felbírjam rakni próbáltam a virtuálbox-ot de ezt írja amikor elindítom (vt-x/amd-v hardware acceleration is not available)
2015. okt. 1. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!