Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 10 alatt melyik böngészőt...

Win 10 alatt melyik böngészőt használjátok? Flash oldalakhoz is, pl online játékokhoz?

Figyelt kérdés

Legújabb FF feltelepítését követően ahogy megnyitjuk egyik flash oldalt (játékot)lefagy vagyis inkább leáll úgy mond,meg se moccan,max ha kilőjük alatta a flasht.

Firefox 41.0.1 verzió.

Eddig minden oké volt,másoknál olvastam csak mennyi bajuk van mindig,írják mindig sz.rabb lesz..Na most engem is betalált és nem tudom hogy tovább..megszoktam az FF-et apróbb bajaival is ha volt...

Van aki játszik flash játékokkal? Mit használ?

Chrome jobban terheli a gépem úg y vettem észre pedig nem gyenge. 6magos proci és 8 gb ram.


2015. okt. 1. 20:55
 1/2 Molyolo ***** válasza:
Operátn nyomom
2015. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na azt nem éreztem valami gördülékenynek...chrome klón úgy tudom.
2015. okt. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!