Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nem eredeti a Windows-om...

Domiking12 kérdése:

Ha nem eredeti a Windows-om és leszedtem ncore-ról a win 10 et, akkor hogy tudom úgy feltelepíteni, hogy egy fájlom se maradjon meg?

Figyelt kérdés
Gondolom újrarakom a gépet, és egyébként már fel is raktam egy pendrive-ra, de ha belépek a boot menübe f12 vel, akkor csak ott kiválasztom a pendrivem, és már bootol is, és telepíti a win10 et? Vagy valamit állítgatni kell a BIOS-ban? Help meeee! ;(

2015. okt. 3. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

ez gépfüggő

ez segíthet: dirtywindows(pont)hu/2015/08/06/windows-10-telepitese-lepesrol-lepesre/

2015. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még válaszokat plíízz
2015. okt. 3. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Leszedsz egy MSDN ISO fájlt,Win 10 Prof (32 vagy 64bites gépedtől függöen -> 32 bit 3gb memóriával,64 bit 4gb memóriától),kiírod egy DVD lemezre képfájlként (ha bevan csomagolva Winrar-ba pl,akkor kicsomagolod előtte),be bootolsz róla és mehet a móka.

Ha pendriveről akarod,akkor el kell készíteni rá a telepitőt,nem úgy megy,hogy rá másolsz egy ISO-t és már megy is... Kell hozzá egy Rufus és azzal megcsinálni.Amit első válaszoló linkelt ott is ott van írva.Neten találsz hozzá segítséget ha magadtól nem menne.

Személyes vélemény,hogy ha tudsz DVD lemezről telepíteni,akkor azt válaszd,nem kell vele valackolni és pendrivered sincs kitéve annak,hogy bedöglik :) Tapasztalat kb ~ 30 pendriverről.

2015. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leveledre válaszolva:

Elméletileg megy,nem ismerem a géped.Találkoztam már olyan géppel ahol állítani kellett BIOS-ba,szóval nem tudom.

2015. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a merevlemezre úgy akarod telepíteni a win-t, hogy egy vinyón se levő fájl se maradjon meg, akkor ezt be tudod állítani a win telepítőjében.
2015. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!