Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MI A BAJ? NEM KAPCSOL BE! MIT...

MI A BAJ? NEM KAPCSOL BE! MIT CSINÁLJAK HOGY MŰKÖDJÖN? (Samsung Galaxy S4 mini)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S4 mini telefonom lefagyott mikor nyomkodtam (már máskor is) mivel nem reagált kivettem az aksit és vissza tettem, beakartam kapcsolni és nem reagált semmit. Nem rezget, nem dobja ki a logót, semmit sem reagál. Több mint 50 százalékon volt mikor lefagyott. MI LEHET A BAJ? MIT CSINÁLJAK HOGY MŰKÖDJÖN?


Amikor máskor volt ilyen ugyan ezt tettem és müködött. A telefonomon van minden képek, emlékek stb.



2015. okt. 4. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Galaxy s4 hard reset nem segít?


[link]

2015. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mini? Akkor szerintem nyisd ki a kukafedőt és gyakorold a 3 pontost az első sikeres dobásig.
2015. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előtte vedd ki a micro simet és másold le az adatokat.
2015. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
micro sd-t na :)
2015. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

NE ÍRJ FOLYAMATOSAN CAPS LOCK-KAL, MERT IDEGESÍT.

Amúgy meg hagyd pihenni éjszakára, mert ezek a szarok túl melegszenek, meg elcseszik saját magukat. Amúgy tényleg vehet valami normálisat. :/

2015. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerviz lett belőle és szoftverfrissítés, meg valamit kicserélnek benne. Sajnos minden telefonon lévő kép,videó,jegyzet stb elveszett.

...

de köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 6. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!