Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Billentyűzethez háttérvilágítást?

Billentyűzethez háttérvilágítást?

Figyelt kérdés
Én sajna 5 rugóbál többet nem tudok áldozni egy billenytűzetre.. Kinéztem egy helyes, számomra alkalmast: [link] egyetlen gond vele, hogy nincs háttérvilágítása. Ha szeretnék háttérvilágítást, valamely úton módon nem tehető bele? Köszi
2010. márc. 15. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha világítást akarsz belerakni akkor az pénzbe fog kerülni. Logikus nem? Akkor meg már ugye megint költeni kellene rá. Ebből következően értelmesebb dolog lenne olyat venni amiben alapból van. Holott drágább lenne, ugyanott lennél vele.
2010. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kiráky billentyűzet: [link]

Vagy egy ilyet: [link]


Nekem van egy fölösleges Labtec nem is volt használva, megegyezhetünk ha érdekel (persze bolti ár alatt...)

2010. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5,000 Ft-ból simán kijön a világítós is, nekem 3,000 valamennyi volt.
2010. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!