Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy telefont 4gb a...

Vettem egy telefont 4gb a belső memoriája, vettem bele ezután egy sd kártyát 16gb st, mégse tudok telepiteni a telefonra nagy játékot mert ki írja nincs hely, mit lehet tenni ezzel, hogy lehetne azt megoldani h sd kártyára telepitsen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha a telefon Android operációs rendszert futtat, ajánlom a Link2SD nevű alkalmazást, persze a telefon root jogosultságú kell, hogy legyen és az SD kártyát megfelelően formázni kell és létre hozni rajta egy, általában ext2 kiterjesztésű partíciót. A netten rengeteg leírást találhatsz, hogy ez hogyan is kivitelezhető, köztük magyar nyelven is.

Ajánlani tudom még esetleg a FolderMount nevű alkalmazást, de én inkább a Link2SD-t preferálom. A root jogosultság mindkét esetben kell.

2015. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olyat nem lehet hogy gépre töltöm le valahonnan és ott teszem az sd kártyára? és ha lehet akkor honnan lehet letölteni?
2015. okt. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!