Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ATI HD3200 1080p-s HD videók...

ATI HD3200 1080p-s HD videók lejátszására alkalmas? És milyen szintű játékokat visz gond nélkül? Példával légyszives. (2magos AMD Athlon procival 4gb memóriával noteszgépben)

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán inkább Turion lesz az az Athlon. Amíg nem melegszik szét, addig határeset, de talán elviszi.

Játék? Super Mario?

2010. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem Turion! hanem Athlon Neo X2 L335 proci AMD RS780MN chipkészlettel. Nem poénból írtam ki ne nevettess már a szuper márióddal légyszives "-_- ...
2010. márc. 15. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Az integrált GPU-k NEM játékra vannak kitalálva. Videót nézni, meg Office-szal nyomulni, az igen, de játék, az nem. Ha játszani akarsz, ott a PC, meg a közép-felső kategóriás kártyák.
2010. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem Super Márió. GTA 4 fullHD felbontáson, low grafikán, 0.2 FPS-sel.
2010. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen szintű játékot vinne élvezhetően? Max. Pld egy Fifa10-et, v egy lövöldőzős valamit? Nem akarok játzani vele csak kiváncsi vagyok mit tudna. MÉG VÁLASZOKAT!
2010. márc. 17. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
hasonló noteszgépem van,így elmondom a tapasztalatokat.Crysist medium grafikán vitte,gta 4et is bár ott az árnyékok miatt bődületesen szaggatott(kikapcsolt árnyékokkal high-ra húztam és futott szépen) szóval egész jó.utolsó játék amit próbáltam a géppel a fifa10 volt és azt is remekül vitte.összességében erős noteszgép és a hd videókkal is megbirkózik.
2010. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! :)
2010. márc. 17. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Burnout paradise
2010. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!