Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows bejelntkezés után...

Windows bejelntkezés után fekete képernyő! Mi leheta a baj? (bővebben lent, fontos! )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Samsung Series 3 laptopomat ha bekapcsolom beadja a Samsung logót aztán fekete képernyő, szürke képernyő, kiirja, hogy "Egy pillanat" ezután bejelentkezek fekete képernyő! Az egér látszik, alt+ctrl+dél jó, beadja a HD Sentinelt is de nincs asztal se tálca! Csak az egér! Mi lehet a baj??? Egyébként tegnap töltöttem le a FlatOut 2-t aztán újra indítottam a gépet azóta nem jó, szóval már tegnap sem volt jó. Arra gondoltam, hogy ma jó lesz de nem! Amúgy ha azt mondanátok hogy újra telepítés azzal nem lenne gond, DE. Ha berakom a pendrive-ot és nyomom az F10-et nem csinál semmit. Biosba se tudok belépni ha bentvan a pendrive. Ha kihúzom minden jó. Eddig mindig tudtam bootolni pendrive-ról most ha Biosban vagyok bármit nyomok nem reagál amint kihúzom a pendrive-ot akkor meg megcsinálja azt amit addig nyomtam ameddig bent volt a pendrive. Segítség! Nem tudom használni a gépem! Minden válaszra megy a zöld (Y)!

2015. okt. 7. 15:28
 1/1 A kérdező kommentje:
köszi a "sok" választ... a probléma megoldódott... akinek ehhez hasonló problémája van, leírom, hogy oldottam meg mert ahogy elnézem nem sokan akarnak segíteni, vagy csak 0 hozzáértésük van a dologhoz. szóval sokadik újraindítás és egy HDD kivétel, megtisztítás után bootoláskor a Samsung logo alatt kiírta a hiba keresést (vagy mi volt a neve) aztán azt, hogy újraindítás vagy speciális lehetőségek, itt az utábbi ott meg a tovább a Windows 8.1-hez. na most jó minden, csinálok egy víruskeresést Avast!-al aztán meg egy Windows 10 telepítő pendrive-ot, hogy ha megint ezzel a problémával találkoznék ne érjen felkészületlenül. javaslom nektek is, hogy csináljatok egy biztonsági Windows telepítőt! vagy egy 100GB-os partícióra egy másodlagos op rendszert ha csak 1 gépetek van és nincs másik, hogy arról készítsetek telepítőt.
2015. okt. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!