Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mia baja a jobb gombos másolás...

Mia baja a jobb gombos másolással?

Figyelt kérdés

Kommentet írtam.Jobb gombal másoltam egy részt egy cikkből,írtam még hozzá,1-2 sort, aztán megosztottam,és egy érthetetlen íromány lett belőlle,a szavak össze vissza felcserélődve jelentekmeg.

most idiótának tűnök mások szemében akik olavssák a kommokat.

Mi lehet a probléma,és hogy tudnám orvoslni?

win 7oprendszer van.



2015. okt. 9. 17:22
 1/4 Jézus szolgája ***** válasza:

a másoláskor nem csak azt másoltad ki amit szerettél volna.

bele került kép vagy valami más is.

én is jártam már így.

próbáld még egyszer csak picit jobban figyelj hogy mi kerül a kimásolásban.

2015. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem került bele semmi aminek nem kellet volna.
2015. okt. 9. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy ilyen másolásgátlás van rajta (Én nem értek hozzá, csak tipp)
2015. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
100%

Pedig biztos, hogy került bele olyan is, ami (neked) nem kellett volna! Csak az nem látható olyan egyszerűen. Különféle beállítások, vezérlők vannak még egy egyszerű Word dokumentumban is, hát még egy neten megjelent cikkben.

Az ilyen eseteket úgy (is) lehet kivédeni, hogy a kimásolt szöveget beilleszted egy Jegyzettömb-dokumentumba, mented txt formátumba, majd onnét kimásolva illeszted be. Így már csak valóban a szöveget viszed át.

2015. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!