Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hungary Life MTA miért csuktál...

Nyertes1000 kérdése:

Hungary Life MTA miért csuktál le?

Figyelt kérdés
2-ember felvitt a lakásukban! elővettek egy fegyvert, bezárták az ajtót! menekültem a szobába, meg nyomtam az F2-őt és segítséget kértem! jó pár perc után jött is egy ADMIN SEGÉD aki nem csinált semmit csak ált! idézem "meg akarnak ölni, kirabolni" nem tudtam mit felelni rá megvoltam döbbenve! azt vettem észre hogy börtönben vagyok! kérdem én miért? mert mentettem az életemet?

2015. okt. 10. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fegyvert szegeznek rád nem futhatsz el(szabályzat). Ne fordulj az adminokhoz, ha meg akarnak ölni, csak akkor, ha forgalmas helyen csinálják azt.
2015. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!