Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A num lock gomb ki-be kapcsol,...

A num lock gomb ki-be kapcsol, és olyankor felugrik a kép, nem is tudom lehúzni mert vissza ugrik, a hang is feltekerődik maxra és nemlehet lehúzni, vagy kibe kapcsolódik, plusz az í, s, w, x, capslock billentyűk is kikapcsolnak?

Figyelt kérdés
Mitől van ez? Hogy lehetne megcsinálni? mikor kikapcsolnak ezek a billentyűk hogy tudom őket visszakapcsolni? Lenovo laptopom van, win 7-el.

2015. okt. 11. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kikapcsol a billentyű? Nem működik egy ideig? Ha minden driver fent van a gépeden akkor jöhet egyoprendszer újratelepítés, ha nem sajnálod, de én csere billentyűzet után néznék mert szetem az lesz..
2015. okt. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves ez a Lenovo? Ha két-három éves, akkor inkább keylogger lehet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

Futtass le online scannert. [link]

2016. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!