Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki mit tud a kairos nevű cég...

Ki mit tud a kairos nevű cég tárhely bérbeadásának módszeréről? Biztonságos? Szavahihető?

Figyelt kérdés

Konkrétabban erről van szó: [link]


Illetve mennyire viszi el a netet egy ilyen project?



#biztonság #Kairos #tárhely bérbeadása
2015. okt. 11. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Most azonnal felejtsd el. Az összes piramisjátékot.


Miért fizetnének neked ennyit szerinted, amikor tized ennyiért vesznek jóval több tárhelyet bármely felhőszolgáltatónál.


És akkor még nem is beszéltünk arról, mit tárolnának a gépeden...

2015. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

"Ha másnak továbbajánlod ezt a rendszert, akkor az ajánlásból újabb bevételed származik,"


Ez a piramisjáték egyik legjellemzőbb tulajdonsága. Ezt jegyezd meg örökre és kerüld el.


ÉS egyébként józan ésszel el tudod képzelni, hogy "320GB - 19,02 dollár/nap" kapsz, ha átadod a tárkapacitásodat? Havi 160 000 Ft-? Királyfi, te hiszel a mesékben?

2015. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Én benne vagyok a rendszerben, ha érdekel a véleményem,kérdezz privátban.
2015. okt. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 KissNóbert válasza:
0%
Valaki tud valami hasonló rendszerről? Az is tárhelybérléssel foglalkozik. Valamelyik nap feldobta a net de nem találom.... LÉcci írjatok hasonló rendszerneveket.....
2015. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
18%
Én regisztráltam nyár elején.Most lettem nullára kihozva (a befizetett összeg vissza jött).Szerintem:Befektetés nélkül nincs nyereség,innentől az jön.Nagyon óvatos voltam(vagyok)evvel a rendszerrel! Nem léptettem senkit be,vártam a tapasztalataimat.MŰKÖDIK.Minden nap jön a számlára a kicsi pénz,egy hónapban 1x lehet kiutalni! Azért fizetnek érte,mert adat töredékeket tárolnak szanaszét a világban sok helyen.Igen megtehetnék hogy több óriás gépen tárolják az adatokat,de azt könnyen fel is lehetne törni,így viszont biztonságban van.Miért kell előre fizetni?? Azért ,hogy ott legyen a lehetőség az adott gépen napi 10 órában,és motivált legyen az ember.Ha pénzt akarsz keresni,veszel részvényt (az csak papír).És más használja a pénzed,ha jól forgatják haszonnal együtt visszakapod,ha nem akkor bukta.Ez nem kockázatos?? Itt NAPONTA vissza fizetnek,kb 4-4,5 hónap után ketyeg a haszon.Aki nem szeret kockáztatni,annak ajánlom az állam papírt éves kamatra :-))
2015. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

5ös, az neked nem gyanús, hogy mégis ki fizetne egy olyan tárhelyért, ahol a te blokkod 10 órán át elérhető?


te sem fizetnél, ha BÁRMIKOR nem tudnál hozzáférni a tárolt adatokhoz, mert épp az a gép, ahol vannak, ki van kapcsolva...:D


a pénzt nem innen kapod, hanem abból, amit a többi, új tag fizetett be...visszaosztják, persze nyilván egy jó adagot a cég tulaja is zsebre rakott már...pénzt persze, hogy lehet kapni, neked meg szerencséd van, hogy még mindig van elég "balek", aki befizeti a legalább 37ezret.


ha nem lett volna szerencséd, és a "rendszer" bedől, mert mondjuk nincs elég ember, vagy a cégtulaj túl sok pénzt vesz ki magának, lehet, hogy 2-3 hónapon belül ki lett volna fizetve az összes befizetett pénz.


270ezer ember mondjuk befizet 10 milliárdot standard csomagra, ebből mondjuk a felét elrakja zsebbe a cégtulaj. na most, ha mind a 270ezer ember megkapja a havi 7150 Ft-ját, akkor az nagyságrendileg 2 milliárd Ft.

kvázi ha nem jöttek volna új tagok, 3. hónapra már csak az emberek felét tudták volna kifizetni. ez puszta szerencse, hogy van elég hülye ember. ez a piramisjáték alapja, a sok hiszékeny ember. az, hogy milyen szolgáltatás mögött sikerül ezt legalizálni, az tökmind1.

2015. dec. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Örülök,hogy van ilyen okos ember, aki mindent megmond és tisztában van a piramisjáték jellemzőivel, csak az a baj, hogy ez nem az.Higgyen mindenki azt amit akar, elég ha a rendszer tagjai tisztában vannak azzal, hogy működik a rendszer, aki meg nem hisz benne, az maradjon kint.
2015. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
legyen így :D nem tudom, minek írkálsz akkor te is minden ilyen jellegű kérdéshez. ha te tudod a tutit, akkor maradj csendben, és legyél milliomos :D vissza lehet nézni itt is régebbi kérdéseket, ahol már bedőlt mlm-es cégekről kérdeznek, és ott is mindig volt 1-2 nagyon okos ember, aki mindenáron meg akart mindenkit győzni, hogy egy hülye, aki ezt kihagyja...aztán valahogy most ezek sehol nincsenek...vajon hova tűnt az a nagy lelkesedés meg bizalom? :D
2015. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Átverés, tipikus piramisjáték:

[link]

[link]

2015. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na mi van papa??? Kapod még a kifizetéseket???:D
2020. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!