Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nem tudom a wifi jelszavunk...

Ha nem tudom a wifi jelszavunkat, akkor hogyan tudhatnám meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez most nagyon furán és nevetségesen fog hangzani, de az a helyzet, hogy soha nem is tudtam a wifi jelszavunkat. A szüleim nem írták fel annak idején, nem is jegyezték meg, és nagyon nagyon nem értenek az ilyen dolgokhoz, meg nem is foglalkoznak ezzel, és emiatt itthon mindig gépről vagy mobilnetről kell interneteznem. Most biztos mindenki borzasztó hülyének fog nézni, de valaki el tudná mondani, hogy hogy tudnám megnézni a wifi jelszavunkat?

2015. okt. 12. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a gyari nem volt megvaltoztatva akkor ott a router hatuljan.
2015. okt. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha belépsz a router admin felületére, ott többnyire nem csillagocskák jelennek meg


A routert gépről könnyen elérheted, hálózattól függően pl a 192.168.0.1 (legalábbis nálunk ez, de ez router válogatja) olykor még az alapértelmezett jelszó sincs megváltoztatva, ami gyakran...


felhasználónév: admin

jelszó: admin


Egy próbát megér. :)


A másik lehetőség ha megkeresed a szserződést, mert arra szokta felírni a szerelő a dolgokat tollal vagy ceruzával. :)

2015. okt. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha wifin csatlakozol egy géppel!

Tálcán klikk az internet ikonra jobb klikk a kapcsolatra és tulajdonságok majd a karakterek megjelenítése.

2015. okt. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sikerült megnézni a jelszót, de amikor csatlakozni akarok, azt írja ki, hogy hibás a jelszó. Ez miért van?
2015. okt. 15. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
probald nagy betukkel irni.
2015. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de így sem jó...
2015. okt. 17. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis és nagybetűk másnap számítanak. Próbálj meg jelszót cserélni!
2015. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És hogy kell megváltoztatni a jelszót?
2015. okt. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!