Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatok meg...

Hogyan szabadulhatok meg böngészőbe lévő virustól? (Képel)

Figyelt kérdés

Csak az alapértelmezett böngészőbe van (Firefox), de ezt már telepitettem ujra még sem segitett.

[link]


Előre is köszönöm a segitséget!


2015. okt. 12. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt a security utilityt kellene eltávolítani, a programok eltávolításával próbálkoznék esetleg csökkentett módban vagy lefuttatni egy spybot-ot
2015. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen nevü programot nem találtam, már előtte is kerestem. De van egy mystartsearch amit nem tudok kitörölni sehogysem, de nem hiszem hogy ez zavarna be!

Meg probálom sybottal

2015. okt. 12. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
mystartsearch az tipikusan olyan szar amit a vírusok raknak fel
2015. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nézd meg a firefox bővítményei között
2015. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A firefoxot ujra raktam és akkor is ez volt. Meg már többször is átnéztem!

A spybotal meg inkább nem kisérletezek mert csak több hülyeséget töltök le vele.

Már töbször is voltam ilyen helyzetbe, volt mikor automatikussan csak ugy random elindultak a programok meg minden! Megtanultam hogy ha valamit felakarok telepitani a gépre, akkor elkell olvasni mit is ír ott, mert mindig irja hogy milyen sz@r programokat fogsz még feltelepiteni azzal együtt!

2015. okt. 12. 11:49
 6/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Nagy valószinűség szerint feltelepült egy "reklám" kiegészitő vagy egy "reklám" virus.


Elsőnek nézd át ezt : [link]


A következő tipp virusirtás, illetve Malwarebytes Anti-Malware program futtatása (esetlegesen hitmanpro) , itt megtalálod a linkeket : [link]


Illetve ez is jó kis off line virusirtó ilyenek ellen : [link]

Illetve itt van a közvetlenül alatta az "AdwCleaner" nevezetű progi is : [link]


Hitmanpro : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, a malware ismét hozta a formáját. Használtam már és multkor is megoldott a problémámat, csak most nem volt telepitve a gépre és elfelejtettem! :)

Nagyon szépen köszönöm a gyors és kisegitő válaszokat!

2015. okt. 12. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!