Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem nyomtat elég jó...

William Tell kérdése:

Miért nem nyomtat elég jó minőségben fotókat a Canon Pixma MG3500 nyomtatóm?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a legtutibb nyomtató (még a tintasugarasok között sem) és a fotóim felbontása sem valami "szürreális", de a végeredmény mégis meghökkentet. (Ja, természetesen magasfényű fotópapírra próbáltam nyomtatni.) Esetleg van külön fotónyomtatás céljára valami külön praktika (pl. külön fotónyomtató program), vagy jobb ha beletörődök az eredménybe?

2015. okt. 12. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
a nyomtató beállításainál bizoányára lehet állítani a minőséget, meg külön azt is, hogy fotópapír van alatta, a szerint nyomtasson. Ezen kívűl nem mindegy, hogy milyen a forrás, egy jpg alapból tömörített "megszólalni" nem feltétlenül fog. Esetleg netről szedj le jobb felbontású képet, ha nem sajnálod rá a papírt és próbáld azzal.
2015. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszi. Nagyjából én is erre jutott, csak reménykedtem, hogy még lehetne ügyködni rajta. Közben rájöttem, hogy nem.
2015. okt. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!