Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv. World of Warcraft Warlord...

Xowy kérdése:

Üdv. World of Warcraft Warlords of Draenor Upgrade-ről szeretnék kérdezni. Mit hogy csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát, eddig pandaria-ig volt meg a játék és addig is van upgrade-lve. viszont most megvettem a WOD-ot, és 4 lemezből áll. Az első lemezt feltelepítettem, és ment is a játék. Viszont csak pandariáig van upgrade és fogalmam sincs hogy kell WOD-ra. Azt mondják a battle.net weboldalon. Viszont azon belül hol? Nem erősségem az angol. Valaki írja le plz, ha megnyitottam a weboldalát, merre hogy hova stb.:D Előre is köszi.:D
2015. okt. 13. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
szóval ha belépsz a bnet oldalra, ott a wow accountodra kattintasz, aztán ott baloldalon azt a képet látod, amelyik kieg van neked feltelepítve. ha nem a legújabb, akkor ott nagybetákkel megjelenik az upgrade szó sárgával, arra ha rákattintasz akkor onnantól egyszerű már a dolog, csak a kódodat kell beírni. Ha viszont nem ez a probléma akkor lehetséges, hogy nem patchelted fel a playable szintig. Ilyenkor csinálhatod, hogy csak simán a battle netbe lépsz be, ott a wow részre kattintasz, de még nem indítod el és ott alul automatikusan elkezdi neked patchelni, ha még nincsen a legújabb patched letöltve.
2015. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!